Your Techno Zone

Dobrodosli,registrujte se i uzivajte.

Vas svijet kompjutera

Lahka zarada,NeoBux!

Share
    Džamba
    administrator
    administrator

Broj komentara : 21

Lahka zarada,NeoBux!

Komentar by Džamba on Tue May 14, 2013 3:05 pm

[size=20pt]Neobux – internet zarada[/size]

[size=10pt]Mnogi tvrde da ostvaruju solidan profit na ovom servisu, dok drugi tvrde da je to sve prevara. O čemu se zapravo radi?
    Neobux je jedan od najstabilnijih i najstarijih paid-to-clik servisa i stvarno drže do toga da budu na usluzi svojim klijentima. No, za uspješan rad s ovim servisom potrebno je malo ga proučiti, jer ukoliko niste svjesni kako radi ni što to zapravo je vjerojatno ćete spadati u onu grupu ljudi koja će ovaj vrijedni servis kuditi kao neisplativ i kategorizirati kao prevaru.

Dakle, krenimo s pojašnjenjima. Neobux je paid-to-click servis koji plaća po kliku ovisno kakav ste član, možete zaraditi između 0,001 i 0,02 dolara po kliku. Ovisi o vrsti oglasa kojeg pregledavate.Također plaćaju i po svakom referalu – preporučenom prijatelju koji se preko vas registrirao, odnosno plaćaju za svaki klik koji on napravi.
    Ono što je mene, a vjerojatno i vas najviše zanima je besplatni (free) račun i kako maksimizirati svoju zaradu kroz klikove. Osim besplatnog postoje i plaćena članstva – golden membership, no ona koštaju. Moja je preporuka ne ići s njima, barem ne odmah. Besplatni račun može biti solidan ukoliko pratite nekoliko smjernica – možete ZARADITI značajno više nego inače.

NEOBUX broji preko 4 MILIJUNA članova koji svakodnevno zarađuju svoj džeparac. A svaki dan se prdruzi cca 10.000 novih clanova. Funkcionira na način da oni okupljaju oglašivače koji su spremni platiti određenu svotu za svaki klik koji Neobux ostvari. A ostvaruje ih preko vas i vama plaća dio od te svote za svaki ostvareni klik (po principu pola zarade od klika ide njima, a pola vama).
    Ono što je bitno napomenuti da su potpuno BESPLATNI. Dostupni su u cijelom svijetu, na svim jezicima.

Besplatno članstvo ima svoje pogodnosti, ali i nedostatke. Najveća pozitivna stvar je što je besplatno! I što možete isplatu dobiti odmah, dok neki s isplatama znaju odugovlačiti. Po svakom kliku ćete biti plaćeni od 0,001 cent do 2 centa, što je otprilike standarna cijena svih. Ukoliko kupite golden paket dobit ćete više, no početnicima ja to ne bi preporučio – potrebno je ipak malo iskustva u radu s ovim servisom da bi se to moglo i iskoristiti onako kako je i namijenjeno.
    Da bi dobili novce potrebno je samo klikati na oglase. Dnevno možete dobiti od desetak do preko dvadeset oglasa, ovisno o tome koliko vam je dostupan internet. Ukoliko se logirate jednom dnevno dobit ćete oko 10 do 15 oglasa. Dosta često znaju imati oglase za klikanje koji su limitiranog trajanja i takve ćete u tom slučaju propuštati.

Da bi povećali zaradu preporučite prijatelje, susjede, rodbinu, kolege s posla da se registriraju! U tom slučaju ćete dobit 0,1 cent po svakom kliku koji oni naprave i na taj način ubrzati način zarade. Zamislimo ovaj slučaj:
    Pretpostavimo da imate sve oglase od 0,1 cent (što nije slučaj, ima i plaćenijih – do 2 centa). Vi dnevno kliknete na oko 15 komada, što je 1,5 cent. Preporučite brata ili sestru. Sad ćete dnevno dobivati 3 centa – 1,5 vaš i 1,5 od njih. Preporučite još jednog člana – dobivate 4,5 centi. Troje preporučenih – 6 centi na dan – vidite kako brzina zarade raste? A sigurno znate troje ili više ljudi zainteresiranih za malo zarade sa strane! A koliko imate prijatelja na fejsu, twiteru ili trosjedu? Mislite da bi netko od njih bio zainteresiran za ovakav način zarade? Sigurno bi…
    Postoje neka ograničenja besplatnog računa – za početak limitirani ste na samo 35 direktnih referala (ljudi koje vi preporučite, koji zarađuju za vas). No, možete one koji su eventualno odustali od ovog i postali neaktivni izbrisati te na njihovo mjesto postaviti nove i predanije ljude. Limit od 35 ljudi i nije neki nedostatak, prvenstveno zato što je potrebno dosta vremena (ili dobrih frendova) koji će to popuniti.
    Najbolje od NEOBUX-a je INSTANT ISPLATA čim skupite minimalnu svotu za isplatu. Minimum za prvu isplatu iznosi 2$, za drugu 3$, treću 4$ i tako dalje do 10$. Zarada je instantna, a vrši se preko PayPal-a ili AlertPay-a.
    ŠTO VAM JE POTREBNO ZA REGISTRACIJU?
    Sve što vam je za ovo potrebno jest računalo sa vezom na internetu, PayPal ili Payza račun. Ukoliko ga nemate registrirajte se na: PayPal.com, ili Payza.com[/size]

Bla bla bla..uglavnom, na Neobuxu sam 2 godine, sa pauzom duzeg perioda..Znam kako funkcionira i NIJE SCAM, znam puno ljudi koji ga koriste, mene je na neo doveo panda i pokazo mi sve ( <33 ) upravo imam 25 rentanih referala, bilo bi lijepo da imam i kojeg direktnog ( citaj na dnu posta)..Ako zelite pocet zarađivat lovu, da vam odma kazem nece bit lako, al bit ce vrijedno truda tj 15-ak minuta svaki dan koje ces bacit na samp iskoristi u nesto sto ti se kroz nekoliko godina moze isplatit..da ne serem dalje, evo vam moj xfire za sva moguca pitanja koja imate, xfire: m4gn1t0 ..uz to postoji i neobux Ex Yu forum na kojem se prica nas jezik i ima puno ljudi koji okrecu masne pare i znaju bolje nego ja..long story short evo link da se registrirate
    ( bilo bi pozeljno da se registrirate preko ovog linka, tako pomazete meni a vas nista ne kosta i ja dobivam 1 direktan referal )

http://www.neobux.com/?r=heromaster0

ili kliknite na banner

#NIJE PREVARA,TAKOĐER SAM I JA U POČETKU MISLIO DA JE,ALI NIJE!ISPLAĆUJU NOVAC!

Danas je Wed Jul 26, 2017 8:43 pm